/ Sie 1, 2016 / 5 komentarzy / In Strony Internetowe - Wordpress / By

Tanie Responsywne Strony Internetowe Łódź

Responsywność – Responsive Web Design (RWD) – to najnowsza technika projektowania stron internetowych, która polega na automatycznym dopasowaniu się grafik oraz tekstów do różnych wielkości ekranów. Dzięki temu responsywna strona internetowa będzie wyglądała dobrze zarówno na laptopie, telewizorze czy też tablecie oraz telefonie. W dzisiejszych czasach to bardzo ważny element ponieważ według przeprowadzonych badań wynika, że prawie połowa użytkowników internetu korzysta z telefonów i tabletów. Tak duża liczba odbiorców mobilnych nie może być pomijana jeśli chcemy być postrzegani jako nowoczesna i profesjonalna firma.

Wersja mobilna – jako wymóg Google!

21 kwietnia 2015r. oficjalnie Google wprowadziło algorytm w którym RWD jest ważnym czynnikiem pozycji w Google. Krótko mówiąc, jeśli chcesz osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarce Twoja strona internetowa musi być dostosowana do wersji mobilnej – a tu możesz sprawdzić test optymalizacji mobilnej.

Tanie Responsywne Strony Internetowe Łódź

Do tworzenia stron www wykorzystujemy otwarte oprogramowanie WordPress – jest to darmowy system CMS, który umożliwia samodzielną edycję treści oraz grafik. Każda tworzona przez nas witryna to indywidualny projekt graficzny, spełniający najwyższe standardy designu. Strony, które projektujemy są nowoczesne oraz responsywne a na nasze usługi udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.

Jeśli posiadasz starą wersję strony internetowej warto pomyśleć nad jej aktualizacją. Pamiętaj, że jeśli Twoja strona nie jest responsywna to tracisz połowę odbiorców a Twoja pozycja w Google spada.

Ceny nowoczesnych responsywnych stron internetowych wcale nie są wyższe w porównaniu z cenami stron sprzed kilku lat. Poza responsywnością witryny warto również zadbać o aktualizację treści oraz grafik.

Powiązane tematy
5 Comments
 1. Alek

  Macie chłopaki rację, RWD to podstawa, zresztą ceny wykonania strony nie są wyższe, więc nie ma co się zastanawiać trzeba iść z postępem technologii.

  1. Marcin

   Generalnie chyba nic nie zmienia się tak szybko jak elektronika i systemy informatyczne 😉
   Róbcie strony responsywne jeśli w ogóle chcecie mieć klientów, stare wersje, które trzeba powiększać – przewijać itd sa mega irytujące!

   1. Ma-trix

    Dokładnie technologie zmieniają się w ekspresowym tempie. Kiedyś, żeby zrobić stronę trzeba było dłubać HTML i cały proces trwał miesiącami, teraz wszystko się zmieniło.

 2. Alek

  Prawda jest taka, że teraz RWD to standard. A Google swoje algorytmy uaktualnia średnio co miesiąc, dziś RWD jest standardem a za 5 lat będą jeszcze lepsze technologie, to się wszystko zmienia, strona żeby była na czasie musi być co kilka lat stawiana na nowo i tyle w tym temacie.

 3. Paweł

  No i skoro responsywność jest ważnym czynnikiem pozycjonowania strony o czym nawet nie wiedziałem to w zasadzie strony które nie są responsywna to już historia której Google nie lubi.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *