/ Sie 1, 2016 / 4 komentarze / In Strony Internetowe - Wordpress / By

Tanie Strony Internetowe Typu One Page

Tanie strony internetowe typu One Page stają się z roku na rok coraz bardziej popularne. Są modne, proste, nie odwracają uwagi klienta i do tego są tańsze. Skąd ten trend? Po pierwsze moda – rozejrzyjmy się dookoła – w świecie który nas otacza panuje moda na minimalizm. Wystrój wnętrz, ubrania, samochody, elektronika – wszystko zaprojektowane niezwykle dokładnie, stylowo, minimalistycznie. I takie właśnie są strony internetowe typu One Page – zaprojektowane według najnowszych trendów w designie.

Po drugie – tanie strony internetowe typu One Page to doskonała alternatywna dla tradycyjnych witryn przepełnionych podstronami, tekstem, grafikami, muzyką, wykresami itd. Strona typu One Page jest jedną stroną podzieloną na sekcje „działy”, do których mogą prowadzić linki z menu lub też możemy przewijać stronę w dół. Nawigacja strony pozwala na szybkie przejście do odpowiedniej sekcji, bez konieczności ładowania kolejnych podstron.

Tanie Strony Internetowe Typu One Page
zalety

Niewątpliwie pierwszą i bardzo istotną zaletą strony typu One Page jest atrakcyjna cena. Ale to nie wszystko! Specjaliści od projektowania stron internetowych oraz od WebWriting-u od dawna zgodnie uważają, że internauci nie czytają stron internetowych a przeglądają. Poza tym z licznych badań i analiz wynika, że spędzamy na „przeglądaniu” witryny średnio ok 2,5 min. Szukając danej oferty, czy produktu chcemy jak najszybciej znaleźć dokładnie to co nas interesuje. I w tej sytuacji strona typu One Page ma zdecydowaną przewagę. Nie jest przeładowana treścią, potencjalny klient otrzymuje treściwe i konkretne informacje, nie musi szukać i błądzić po zakładkach naszej witryny. Tak więc, jeśli mamy do zaoferowania jeden produkt, to My zdecydowanie postawilibyśmy na tanią stronę internetową typu One Page.

Strona typu One Page jest czytelna i zawiera tylko wyselekcjonowane czyli najbardziej wartościowe informacje – a co za tym idzie możemy liczyć na większą konwersję. Użytkownik, który odwiedzi naszą witrynę i w krótkim czasie znajdzie to czego szuka prawdopodobnie stanie się naszym klientem.

Tanie Strony Internetowe Typu One Page
wady

Według mojej opinii strona internetowa typu One Page wad nie posiada. No chyba, że wadą będzie fakt – iż nie w każdym wypadku będziemy mogli zastosować takie rozwiązania. Po prostu w przypadku większych firm, które chcą zaprezentować szeroki wachlarz swoich usług nie będzie to wystarczająca opcja. Dla tej grupy klientów oferujemy tradycyjne profesjonalne strony internetowe.

 

Powiązane tematy
4 Comments
 1. Jarek

  Strony One Page są naprawdę fajne, mnie osobiście wizualnie podobają się bardziej od tradycyjnych.

  1. Mateo 81

   Jak ktoś chce się nowocześnie zaprezentować a nie potrzebuje mega rozbudowanej witryny to One Page jest genialnym rozwiązaniem. A co do wyglądu, faktycznie robi wrażenie, coś innego.

   1. samsobiesterem

    One Page jest spoko dla tych którzy chcą się mieć fajną wizytówkę firmy, lubię takie strony bo są jasne i treściwe, nie ma na nich bałaganu i przesycenia informacji, kilkunastu podstron na których powielają się informacje. Jak ktoś chce pisać poematy to powinien bloga sobie założyć 🙂 haha

 2. Patryk

  No One Page na bloga się raczej nie nadaje ha ha ha, ale na nowoczesną prezentację firmy tak 😉

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *